Czas na długo oczekiwaną premierę w najbardziej opłacalnej linii tonerów monochromatycznych Black Point Super Plus. Na rynku debiutuje toner LBPPS101S stworzony z myślą o drukarkach Samsung ML 2165 i SCX serii 3400. W porównaniu z materiałami producenta sprzętu pozwala obniżyć koszty aż o 40%.

BP_SPlus_LBPPS101S

Kolejna tegoroczna nowość w ofercie polskiego producenta alternatywy to monochromatyczny toner Black Point Super Plus LBPPS101S kompatybilny z popularnymi drukarkami Samsung ML 2165 i 2165W oraz SCX 3400, 3405W, 3405F i 3405FW. Produkt jest o ponad 30% bardziej wydajny niż materiał producenta sprzętu. Można nim wydrukować aż 2000 stron, podczas gdy tonerem OEM – 1500 stron.

– Nowy toner z rodziny Super Plus to produkt o najwyższych parametrach wydajnościowych i jakościowych, a przy tym bezpieczny w użytkowaniu. Zapewnia głębokie odzwierciedlenie czerni – dokumenty firmowe prezentują się bez zarzutu, a przy tym pozwala oszczędzać na każdej wydrukowanej stronie – co oznacza zysk dla firmy. Wybierając toner Black Pointa, na jednym kartridżu, oszczędzamy nawet 90 zł w porównaniu do oferty OEM – mówi Piotr Drzewiecki, Product Manager Grupy Black Point.

Black Point Super Plus LBPPS101S pozwala obniżyć koszty druku o ok. 40% w porównaniu do materiałów producenta sprzętu. Parametry nowych tonerów polskiego producenta potwierdziły restrykcyjne testy wewnętrznego laboratorium badawczo-rozwojowego Black Point. Badania zostały przeprowadzone zgodnie z normą ISO 19752:2004, którą również wykorzystują producenci OEM. Firma dysponuje unikatową technologią produkcji, a swoje wyroby poddaje jakościowej weryfikacji na każdym etapie wytworzenia – od projektu po dystrybucję. Nowe Samsungi, podobnie, jak wszystkie tonery z wysokowydajnej linii Super Plus, zostały objęte najszerszym dostępnym na rynku pakietem bezpieczeństwa. Firma udziela gwarancji na produkt aż do momentu wyczerpania środka barwiącego (dożywotnio), a dodatkowo również sprzęt, w jakim jest używany. To nie wszystko – producent zobowiązuje się do naprawy drukarki na własny koszt, jeżeli bezpośrednią przyczyną awarii okaże się użycie produktu z oferty. Ponadto, użytkownicy mają do dyspozycji serwis door-to-door, umożliwiający wymianę tonera bez zbędnych formalności i ponoszenia dodatkowych kosztów.

– Materiały Black Point to pełna funkcjonalność, zero ukrytych kosztów i gwarancja komfortu użytkowania – mówi Piotr Drzewiecki, Product Manager Grupy Black Point. – O zaletach naszych produktów można przekonać się samemu. Nowe Super Plusy do Samsunga objęliśmy specjalnym programem kierowanym do firm, umożliwiającym ich przetestowanie bez dodatkowych opłat i ryzyka – dodaje.

W ramach programu „Weź toner na próbę” przez dwa tygodnie można we własnym biurze testować tonery marki Black Point. Po tym czasie, jeśli z jakichś względów nie spełnią naszych oczekiwań, producent deklaruje zwrot kosztów.

Linię Black Point Super Plus tworzy w tej chwili około 90 produktów do najpopularniejszych drukarek na rynku (HP, Samsung, Canon, Lexmark, Brother i Xerox).