YouTube

przejdź do kanału BLACK POINT S.A.

 

Jesteśmy liderem w produkcji wysokojakościowych tonerów do drukarek oraz świadczymy najwyższej jakości serwis,  jednak wciąż pracujemy nad udoskonalaniem naszej marki. W odpowiedzi na potrzeby użytkowników, do których informacje stale spływają do nas poprzez dział serwisu, wyszliśmy im na przeciw uruchamiając kanał na youtube.pl.

– Od maja ruszyła Akademia Black Pointa. Podczas szkoleń dla firm partnerskich w siedzibie firmy, gdzie uczestnicy poznają tajniki produkcji tonerów mogąc wyprodukować swój własny, poznają główne problemy pojawiające się podczas eksploatacji sprzętu, doszliśmy do wniosku, że podobną możliwość powinni mieć użytkownicy naszych tonerów. Szybko ruszyliśmy z produkcją filmów instruktażowych aby umieścić je na youtubie – mamy nadzieję, że będą pomocne, a dzięki nim Black Point zaistnieje jako najlepszy ekspert w branży.

Piotr Drzewiecki – Marketing Manager

Na kanale z biegiem czasu będą pojawiać się kolejne filmy instruktażowe, począwszy od podstawowych informacji o tym jak wymieniać tonery, konserwować drukarkę, naprawiać drobne usterki i rozwiązywać podstawowe kłopoty z jej eksploatacją po problemy związane z konkretnymi modelami producentów. Bardzo zależy nam na zadowoleniu użytkownika końcowego i to o niego chcemy najbardziej zadbać. Niebawem uruchomimy bloga technicznego, gdzie każdy będzie mógł zgłębić zagadnienia z zakresu druku, eksploatacji a nawet i ekologii oraz facebooka, dzięki któremu użytkownik bezpośrednio będzie mógł się z nami kontaktować.