POSZANOWANIE WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ

Wprowadzenie produktu marki Black Point do oferty odbywa się z poszanowaniem prawa, w szczególności obowiązujących patentów, wzorów przemysłowych i znaków towarowych.

Poprzedzane jest analizą stanu prawnego obowiązującego dla danego produktu. Na podstawie tej analizy dbamy o to, aby wprowadzane do sprzedaży produkty różniły się istotnie i wystarczająco od produktów chronionych w Polsce prawem. W przypadkach wątpliwych przeprowadzana jest konsultacja z rzecznikiem patentowym lub radcą prawnym.

UWAŻAJ NA TANIE PODRÓBKI

Prawdopodobnie więcej niż połowa zamiennych tuszy i tonerów pochodzenia dalekowschodniego dostępnych w sprzedaży w Polsce narusza patenty producentów drukarek. Szczególnie ryzykowne są zamienniki, które zostały wyprodukowane z użyciem nowej, plastikowej obudowy. Im niższa cena zakupu tym większe prawdopodobieństwo, że dany model jest zwykłą kopią produktu z oferty producenta drukarki (OEM).

TUSZE I TONERY REPRODUKOWANE GWARANCJĄ BEZPIECZEŃSTWA

Tylko materiały eksploatacyjne równoważne produkowane z wykorzystaniem pustych kaset oryginalnych pochodzących z recyklingu dają gwarancję bezpieczeństwa i zgodności z prawem europejskim.