katalog_05 w

NAPRAWDĘ WIĘCEJ

Materiały eksploatacyjne Black Point drukują średnio najwięcej stron, zdecydowanie przewyższając współczynniki wydajności materiałów dostarczanych przez producentów urządzeń drukujących (OEM). Znormalizowane laboratoryjne testy zgodne z międzynarodowymi normami ISO 19752, 19798, 24711, 24712 potwierdzają, że korzystając z tuszy i tonerów Black Point, możemy wydrukować nawet o 75 procent więcej niż w przypadku materiałów z oferty OEM. To średnio 1000 stron więcej z każdej kasety laserowej oraz 300 str. więcej z każdego kartridża atramentowego Black Point.

Wybierz produkt do swojej drukarki z oferty Black Point i sprawdź ile więcej stron możesz wydrukować! ZNAJDŹ PRODUKT

CZYSTA OSZCZĘDNOŚĆ

Kiedy przyjrzymy się faktycznym oszczędnościom, jakie może osiągnąć użytkownik dzięki wysokowydajnym materiałom marki Black Point, wrażenie będzie jeszcze większe niż z porównania samej ceny zakupu. Realne oszczędności finansowe to średnio ponad 50% w porównaniu do materiałów z oferty OEM.

Sprawdź ile zaoszczędzisz wybierając produkt z oferty marki Black Point do swojej drukarki! ZNAJDŹ PRODUKT

SUPER+/COLOR+ ZNACZY WIĘCEJ

Nasze produkty oznaczone symbolami SUPER+ i COLOR+ posiadają wyższą zawartość składnika drukującego oraz specjalnie przygotowane komponenty o wydłużonej trwałości, a przez to osiągają jeszcze lepsze parametry wydajności i pozwalają cieszyć się dłużej zakupionym wkładem do drukarki. Jak widać związek z nami okazuje się nie tylko opłacalny, ale i trwały.