Nareszcie z dumą prezentujemy długo wyczekiwaną usługę Black Point Profits MPS, która zoptymalizuje procesy drukowania w małych i średnich przedsiębiorstwach. Dzięki zaufaniu naszej firmie, wydruki Twojego przedsiębiorstwa już nigdy nie będą problematyczne!

relaks

Dynamicznie rozwijające się rynki wymuszają nowe rozwiązania, które skutecznie usprawnią zarządzanie firmą, niezależnie od jej rozmiarów. Każdy menedżer z pewnością niejednokrotnie zastanawiał się nad tym jak usprawnić procesy związane z zarządzaniem usługami, które mają po prostu działać. Jednym z takich działów jest firmowy druk. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom marek chcących automatyzować własne procesy biznesowemu!

Z myślą o nich powstała usługa Black Point Profits MPS. Rozwinięcie ostatniego skrótu stanowi usługa Managed Print Services, która oznacza zarządzanie i optymalizację procesami i kosztami druku. Produkt jest biznesowym rozwiązaniem automatyzującym proces serwisowania druku w firmie. Obdarowując nas swoim zaufaniem, w ręce Black Point oddajesz wszystkie działania z jakimi uporać się musieli pracownicy dotychczas nadzorujący funkcjonowanie floty drukującej. Decydując się na jeden z dwóch modeli: płatność za kartridż lub za wydrukowaną stronę – wybierasz najwygodniejsze rozwiązanie dostosowane do Twojej działalności.

Dodatkowo w ramach usługi możesz zdecydować się na leasing sprzętu drukującego, pakiet usług serwisowych, a także wiele dodatkowych usług, takich jak druk podążający, zabezpieczający drukowany przez pracownika dokument przed niepowołanym dostępem. Wszystko to sprowadza się do jednego – maksymalnej wygody Twojej firmy przy możliwie największym zminimalizowaniu kosztów.

Więcej szczegółów na temat samej usługi znajdziesz na naszym blogu: Zleć zarządzanie drukiem zewnętrznej firmie.
Możesz też od razu zadzwonić do naszych pracowników, którzy wyjaśnią Ci szczegóły. Sprawdź jak się z nami skontaktować!