BLACK POINT S.A

TUSZE I TONERY OD WROCŁAWSKIEGO PRODUCENTA

Co sprawia, że śmiało możemy nazwać się ekspertem i liderem branży o najbardziej rozpoznawalnej marce? Mamy kilka powodów.

PO PIERWSZE DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy obecni na rynku od 31 lat, które dały nam nieoceniony bagaż doświadczeń. Dbałość o każdy detal to nasza cecha rozpoznawcza i mamy na to dowód – certyfikowany system zarządzania jakością nieprzerwanie od 2002 roku. W Black Point S.A. nie boimy się innowacyjnych rozwiązań czy nowych technologii i wciąż doskonalimy się dla naszych klientów.

PO DRUGIE GWARANCJA I SERWIS

Pragniemy mieć absolutną pewność, że robimy wszystko w kierunku satysfakcji klienta, dlatego też udzielamy na swoje kartridże dożywotniej gwarancji. Innymi słowy, jeśli po zakupie kartridża będzie on używany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, gwarantujemy jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door” i w ciągu 24 godzin otrzymać nowy produkt.

Klientom często towarzyszy obawa, czy stosowanie zamiennych tonerów nie wpłynie na stan ich drukarek. Również w tym przypadku stawiamy na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli w trakcie użytkowania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy możemy dostarczyć urządzenie zastępcze. Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Oferujemy także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany przez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w trosce o dobro swoich klientów zostaliśmy już trzykrotnie wyróżnieni godłem „Firmy Przyjaznej Klientowi”.

PO TRZECIE OSZCZĘDNOŚĆ

Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie tonerów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest większa ilość wydruków oraz korzystna cena. Większość produktów marki Black Point charakteryzuje się nawet dwukrotnie zwiększoną wydajnością, w porównaniu do kartridży producentów drukarek.

PO CZWARTE EKOLOGIA

Nie wiemy jakie techniki druku będą stosowane za 800 lat, ale bardzo zależy nam na tym, by wspomnieniem obecnie wykorzystywanych technologii nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże. Stawiamy sobie za cel wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest dla nas REFABRYKACJA I RECYKLING.

800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, że produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset. Na szczęście odpowiednio refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego użytku.

Do produkcji materiałów eksploatacyjnych Black Point wykorzystujemy puste kartridże, które przeszły pełny proces refabrykacji. REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ograniczamy ilość powstających odpadów.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /blackpoint_pl/wp-content/themes/blackpoint/template-leader.php on line 45

Jesteśmy od zawsze nastawieni na sukces i satysfakcję klienta. Sprawdź naszą ofertę tuszy i tonerów

 

Zobacz katalog

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Dzięki niej będziemy mogli informować Cię o naszej ofercie. Zgodnie z polityką prywatności i regulaminem firmy Black Point S.A.