W minionym tygodniu, jako jeden ze sponsorów Dolnośląskiej edycji plebiscytu „Proud of You – Dumni z Was”, mieliśmy okazję wręczyć statuetki zagranicznym przedsiębiorcom działającym na terenie naszego regionu.

Proud-of-You-Wrocław-7

Wyjątkowy plebiscyt organizowany jest przez magazyn „Biznes Regionów”. Ideą „Proud of You – Dumni z Was” jest wyróżnienie zagranicznych marek działających na terenach poszczególnych województw. Organizator konkursu poprzez oddanie głosu polskim przedsiębiorcom, którzy wskazują warte wyróżnienia zagraniczne spółki, chce zacieśnić relacje i więzi między firmami o rodzimym i zagranicznym kapitale. Tej idei przyświeca położenie podwalin pod wspólne inwestycje, które organizatorzy mają nadzieję będą powstawały na naszych terenach.

W całym konkursie głosowało 6 tys. osób powiązanych z rodzimymi markami. Na gali wieńczącej Dolnośląską odsłonę konkursu pojawiło się blisko 100 osób, zarówno laureatów, jak i nominowanych do nagrody, a także pozostałych przedstawicieli życia gospodarczego regionu. Prócz Dolnego Śląska, plebiscyt doczekał finału na Górnym Śląsku i w województwie wielkopolskim, gdzie uroczysta gala odbędzie się jutro. Po wakacjach magazyn wręczy nagrody firmom z Pomorza i Mazowsza.

Wśród wyróżnionych w 5 kategoriach firm znalazły się m.in.: spółka S7, Kaufland Polska Markety czy Selena FM SA. Black Point S.A. był jednym ze sponsorów wydarzenia. W imieniu spółki nagrody wręczył Piotr Kolbusz, prezes zarządu.

Proud-of-You-Wrocław-31

Zdjęcia pochodzą z serwisu internetowego Biznesdolnoslaski.pl