uZYSV4nuQeyq64azfVIn_15130980706_64134efc6e_o

Firmy, które chciałyby wprowadzić do oferty usługi outsourcingu druku, druku w abonamencie, itp. mogą skorzystać z gotowych rozwiązań PROFITS MPS oferowanych przez polskiego producenta eksploatacji drukarkowej firmę Black Point S.A.

Rynek outsourcingu usług druku (MPS) rośnie bardzo dynamicznie kosztem tradycyjnego modelu sprzedaży drukarek czy tonerów. Coraz więcej firm z branży mówi o utracie klientów czy spadku sprzedaży materiałów eksploatacyjnych. Sprzedaż tą przejmują firmy specjalizujące się w biznesie drukarkowym. Dlatego warto rozważyć dopasowanie modelu działania do nowych wyzwań, tym bardziej, że daje to nowe możliwość w zakresie generowanych marż również na tradycyjnych produktach takich jak chociażby papier. Od 1 września br. polski producent oferuje swoim Partnerom Handlowym nowy, kompleksowy pakiet rozwiązań MPS. Składa się on z następujących opcji:

• PROFITS MPS ECO – dla użytkowników drukujących około 500 stron/mc

• PROFITS MPS BIZ – dla użytkowników drukujących około 2500 stron/mc

W ramach umowy klient otrzymuje od sprzedawcy: nową drukarkę, automatyczne dostawy tonerów, serwis, a nawet papier, a płaci tylko za wydrukowane strony.
Istnieje również opcja abonamentu bez nowej drukarki. Dostawca może objąć systemem PROFITS MPS urządzenia drukujące znajdujące się już w posiadaniu Klienta. Nie ma tu znaczenia producent czy model drukarki. W ramach takiej umowy Klient otrzymuje automatycznie i na czas dostawy materiałów eksploatacyjnych Black Point oraz wsparcie serwisowe, płacąc jedynie opłatę abonamentową odpowiadającą liczbie wydrukowanych stron.

Black Point zapewnia pełne wsparcie (merytoryczne oraz techniczne) zarówno na etapie doboru oferty, kalkulacji, przygotowania dokumentów jak i samych wdrożeń.

Ponieważ MPS cieszy się sporą, dynamicznie rosnącą popularnością, a producenci drukarek prześcigają się w promowaniu swoich rozwiązań, warto zwrócić uwagę na przewagi PROFITS MPS Black Point:

• elastyczność – polska firma z doświadczeniem, doskonale zna potrzeby użytkowników drukarek i jest w stanie przygotować optymalną ofertę w zależności od ich potrzeb. Oferta adresowana jest również do Klientów realizujących miesięcznie relatywnie niewiele wydruków;
• niezawodność – umowy sprzętowe oparte są o wysokiej jakości drukarki marki Pantum, cechujące się wysoką jakością druku, ponadprzeciętną niezawodnością i najniższym TCO w swojej klasie;
• uniwersalność – możliwość obsługi drukarek niezależnie od marki i typu sprzętu;
• skalowalność – możliwość dodawania kolejnych urządzeń na bieżąco oraz pracy z już posiadanymi przez Klienta drukarkami;
• kompleksowość – oferta obejmuje sprzęt, eksploatację, papier, serwis oraz system informatyczny monitorujący i raportujący (lub wybrane składniki).

PROFITS MPS Black Point S.A. obejmuje również szeroko rozumiany audyt środowiska druku, umożliwiający jego optymalizację kosztową. Oprogramowanie zbiera informacje dot. sprzętu, jego obciążenia, kosztów druku oraz infrastruktury, dzięki temu dostawca usługi może przygotować zyskowną ofertę odpowiadającą oczekiwaniom Klienta.

Działania te, są odpowiedzią na aktualne trendy rynkowe i potwierdzają, w jakim kierunku powinny podążać firmy, które chcą nadal rozwijać się w branży druku.
Partnerów Handlowych zainteresowanych możliwością oferowania swoim klientom rozwiązań w ramach PROFITS MPS Black Point zapraszamy do kontaktu. Oferujemy pełne wsparcie oraz narzędzia do szybkiego uruchomienia usług MPS.

Wszystkich zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do kontaktu: Michał Borkowski, tel. 603 54 88 73, e-mail: mps@blackpoint.pl