Jesienny Dobrostan w Galerii Domar

29 września 2023 roku we wrocławskiej Galerii Domar odbyło się wyjątkowe wydarzenie dla architektów i wszystkich, którzy szukają inspiracji do wnętrz oraz sposobu na poprawienie komfortu swojego życia. W planie były wykłady, pokazy, warsztaty, konkursy, prezentacje i muzyka na żywo. My także przygotowaliśmy w swoim showroomie niespodzianki!

 

Jesienny Dobrostan zaprasza na spotkania z dobrym designem

Jesienny Dobrostan to wyjątkowy dzień, w którym największa wrocławska galeria designu i wyposażenia wnętrz, czyli Domar, zaprasza do siebie, by każdy mógł dowiedzieć się więcej i znaleźć swoją inspirację do wnętrza. 

 

Co się działo? W programie było kilkadziesiąt prezentacji, pokazów, warsztatów i wykładów. Pojawili się niesamowici goście, wystawy sztuki, designu i fotografii, seanse ćwiczenia uważności, medytacji i jogi. Organizatorzy zadbali również, by nie zabrakło bezpłatnych badań lekarskich, pokazów baristycznych czy lekcji gotowania na żywo.

 

 

Coś dla siebie znaleźli na pewno ci, którzy interesują się wyposażeniem i aranżacją wnętrz oraz designem, a w szczególności architekci wnętrz. Czekały na nich warsztaty oprogramowania, projektowania wnętrz i prezentacje produktów. Dla szukających relaksu czy inspiracji czekały spe warsztaty fotografii, przyrody, tworzenia lasu w słoiku czy zapachu we wnętrzu.

 

Black Point pokazał, jak ergonomiczne stanowisko pracy harmonizuje ciało i umysł

Na wydarzeniu Jesienny Dobrostan oczywiście nie mogło nas zabraknąć.  Nasz showroom stał się uosobieniem relaksu i dobrego samopoczucia.

 

 

W niezwykłą podróż do świata zmysłów zabrał naszych gości masażysta i trener Rafał Czapliński. Pokazał Ci techniki relaksacyjne, pomógł się odprężyć w seansie medytacji oraz poprowadził warsztat na temat środowiska pracy i tego, jak wpływa ono na samopoczucie człowieka, jego kreatywność, produktywność, ale też wellbeing.

 

 

Dlaczego zachowanie harmonii między ciałem a duszą w miejscu pracy jest tak ważne? Przebodźcowany umysł, który nie potrafi się wyciszyć i skoncentrować, to prosty przepis na brak kreatywności i znużenie. 

 

Co więcej, niezdrowa pozycja w trakcie pracy powoduje, że cierpi nie tylko nasze ciało, ale i nasza dusza. Opowiadaliśmy jak sobie z tym poradzić, przy okazji prezentując nasze fantastyczne meble ergonomiczne, które realnie odmieniają stanowiska pracy.

 

Ostatnie wpisy: