Black Point biega w sztafecie!

Co pracownicy Black Point robią wtedy, kiedy nie wymyślają kolejnych innowacyjnych sposobów, jak drukować wydajniej, lepiej i ekologicznie? Biegają! Za nami 11. edycja charytatywnego Biegu Firmowego. Nie mogło nas tam zabraknąć.

 

Bieg Firmowy to już tradycja!

Bieg Firmowy jest fantastycznym wydarzeniem, które w tym roku odbyło się już po raz 11. i na stałe weszło do kalendarza wielu firm w Polsce. Od 2012 roku wzięło w nim udział aż 2220 firm, które reprezentowała rekordowa liczba pracowników – 66 tysięcy. Wśród nich dumna reprezentacja Black Point!

 

sztafeta charytatywna

 

Na czym polega Bieg Firmowy?

To sztafeta charytatywna, w której z jednej firmy bierze udział 5 pracowników. Każdy z nich ma do pokonania dystans 5 km. Bieg jest fantastyczną okazją także do pokonania własnych słabości, do zbudowania siły zespołu, a przede wszystkim do najlepszej na świecie zabawy i satysfakcji.

 

Biegamy i pomagamy!

Satysfakcja z ukończonej przez Black Point sztafety jest tym większa, że dochód ze sprzedaży pakietów startowych przekazuje się na pomoc i wsparcie potrzebujących dzieci Fundacji Everest. Podopieczni fundacji to dzieci chore, niepełnosprawne, znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej. Ich szansą na sprawniejsze życie jest kosztowna, intensywna rehabilitacja i leczenie.

 

Dzięki organizacji Biegów Firmowych i współpracy ze strony polskich firm takie wsparcie jest możliwe i z roku na rok coraz większe. Przez wszystkie edycje biegu udało się przekazać podopiecznym Fundacji Everest aż 1 743 095 zł. Tylko zeszłoroczna, 10. edycja Biegu Firmowego przyniosła rekordowe 345 719 zł na leczenie i rehabilitację małych bohaterów.

 

Ogromnie się cieszymy, że wysportowani i uzdolnieni – jak widać, we wszelkich dziedzinach – pracownicy Black Point dołożyli do pomocy najmłodszym swoją cegiełkę.

 

Bieg Firmowy 2023 za nami. Było fantastycznie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tegoroczna edycja Biegu Firmowego odbyła się 13 maja na terenie kompleksu AWF i Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu. Można było wziąć w niej udział stacjonarnie lub online – z dowolnego miejsca na świecie. Do biegu przystąpiło w tym roku aż 11 530 biegaczek i biegaczy. Pomagaliśmy 12 podopiecznym Fundacji Everest.

 

I choć biegamy nie dla wyniku, tylko aby wesprzeć dzieciaki, z radością odnotowaliśmy, że dzielna drużyna Black Point zajęła 824 miejsce (na 1246 drużyn) z czasem łącznym 02:29:38. Z całego serca gratulujemy Blackpointowym biegaczom!

Ostatnie wpisy: