Nowe życie zużytego tonera – skorzystaj z niego jeszcze raz!

Drukarka wydaje dziwne dźwięki, a na ekranie wyświetla się komunikat – toner do wymiany? Nie wyrzucaj go! Drukarki też nie 🙂 Zobacz, jak przebiega utylizacja zużytego tonera. Możesz dać mu drugie życie. Co ciekawe, zużyty toner może do ciebie wrócić w odświeżonej formie.

 

Laserowy toner – prawdziwa reinkarnacja!

 

Ponad 3,5 litra ropy, 0,4 kg stali i 0,05 kg aluminium zużytych materiałów – to koszt produkcji nowego kartridża. Jeśli zamiast utylizować, postanowisz po prostu go wyrzucić – trafi na wysypisko śmieci, gdzie stanie się zwykłym odpadem. W twoim domu może nie jest szkodliwy, ale środowisku będzie ciążył nawet do kilkuset lat! Lepiej zapewnij mu reinkarnację w formie OH!GREEN! Zachowujesz czyste sumienie, czystą planetę i nic nie płacisz!

 

W Black Point robimy wszystko, aby odzyskiwać większość komponentów tych elektrośmieci. Zużyte wkłady pozyskane z rynku dostają w Black Point nowe życie jako produkty z serii OH!GREEN. Jeśli zdarzyło Ci się pozbyć zużytych materiałów eksploatacyjnych z Twojej drukarki – istnieje szansa, że otrzymają nowe życie właśnie u nas! Jak to robimy? Jesteśmy fachowcami od ekologicznych tonerów już od 30 lat. Nasi pracownicy produkcji znają się na tym, co robią, jak nikt. Ważniejsze jest, że Ty też możesz mieć w tym swój udział! Wejdź na naszą stronę (link) i sprawdź, jak możesz zostać eko partnerem naszej planety. Każdy mały gest się liczy!

 

 

OH!GREEN – rewolucja w utylizacji tonerów

Jak już wiesz, nasze tonery powstają z myślą o ochronie środowiska – wykorzystujemy materiały, które raz już zostały przetworzone. Albo dwa razy, a nawet pięć. Kto wie, ilu wkładom do drukarek laserowych nadaliśmy drugie życie, wykonując nowe, z zużytych pojemników? Co więcej, przy produkcji korzystamy z najnowszych technologii ograniczających nasz wpływ na środowisko. Zabezpieczenia takie jak nasze filtry pyłowe możesz spotkać np. w lotnictwie. Ograniczają emisję niemal do zera!

 

Dość jednak o produkcji – pora na drukowanie! W tonerach odpowiedzialny jest za to specjalny proszek. Ten, który kupujemy, pochodzi od certyfikowanych dostawców, dbających o poziom substancji szkodliwych dla środowiska. Takich jak dwutlenek tytanu (TiO2), którego zawartość nigdy nie przekracza 1%.

 

A gdy już przy tym jesteśmy… tego proszku w OH!GREEN wystarczy Ci na znacznie dłużej. Zatroszczyliśmy się o wydajność naszych tonerów. Tak, by nie wracały do nas zbyt szybko. Bo przecież w końcu je do nas odeślesz prawda? Przyjmiemy je za darmo!

 

Utylizacja zużytych tonerów za darmo

Tak, za darmo. Bez haczyków.

 

Jak to działa? To proste! Gdy kupujesz toner OH!GREEN, paczka wędruje do Ciebie w schludnym, ekologicznym opakowaniu. To karton wykonany z papieru FSC, w którym znajdziesz nową kasetę do drukarki, zapakowaną w woreczek wykonany z biodegradowalnej skrobi. Nie wyrzucaj kartonu, on ma jeszcze jedno specjalne zadanie!

 

W zasadzie wszystkie elementy paczki warto zachować. Bo gdy Twój toner w końcu się wyczerpie, zamiast wyrzucać, możesz odesłać go do nas. W tym samym kartonie! Jest do tego przystosowany! Praktyczne i ekologiczne. A do tego za darmo!

 

Aby to zrobić, wystarczy, że postąpisz zgodnie z instrukcją zamieszczoną na naszej stronie. Przesyłka jest już opłacona. Wystarczy tylko zanieść paczkę do wybranego punktu. Stamtąd trafi do nas, gdzie otrzyma nowe życie.

 

Korzystasz – dłużej, oddajesz puste – za darmo, zyskujesz Ty – zyskuje planeta!

Ostatnie wpisy: