Tonery Black Point w nowej szacie!

Nowocześniej i czytelniej – Black Point wprowadza nowe opakowania tonerów 

Jeśli coś może być prostsze, powinno takie być. W Black Point od zawsze tworzymy rozwiązania, które pomagają rozwijać biznesy. Także poprzez to, że upraszczamy korzystanie z wielu codziennych przedmiotów, np. drukarek czy tonerów. Właśnie dołożyliśmy do tego kolejną cegiełkę. 

 

Od teraz wszystkie tonery od Black Point są dostępne w nowych opakowaniach, takich samych dla każdego koloru. Zadbaliśmy też o wygodę naszych klientów. Opakowania zyskały oznaczenia dotyczące bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz ułatwiające segregację odpadów. Zawierają czytelną obrazkową instrukcję. 

 

 

Zmiany, zmiany, zmiany!

Czy warto poświęcać czas na rzecz tak prozaiczną jak wygląd opakowań materiałów eksploatacyjnych do drukarek? Oczywiście! Jeśli prowadzisz własną firmę, dobrze wiesz, że w biznesie zasada „efektu motyla” sprawdza się w 100%. Małe modyfikacje mogą spowodować ogromny efekt dla całego biznesu. Trzeba tylko konsekwentnie i na czas wprowadzać je w życie. 

 

Do niedawna każdy z kolorów tonerów Black Point dostarczaliśmy Ci w innym opakowaniu. Magenta – w różowym, cyan – w niebieskim, yellow – w żółtym, black – w czarnym.

 

Długo myśleliśmy, czy faktycznie jest to dla Ciebie usprawnienie oraz jakie koszty oznacza to dla nas, a przede wszystkim – dla środowiska. I po wielu konsultacjach zdecydowaliśmy, że od tego roku zamiast oddzielnych kolorowych kartonów dla każdego koloru tonera, otrzymasz od nas to samo, odświeżone, czytelne i nowoczesne opakowanie, niezależnie od tego, który kolor zamawiasz. 

 

Czym wyróżniają się nowe opakowania tonerów od Black Point? 

Nowy branding opakowań tonerów Black Point jest związany z naszym firmowym kolorem, czyli niebieskim. I tak ma być. Chcemy, aby Black Point oraz jakość i skuteczność naszych tonerów kojarzyły Ci się właśnie z tą barwą. 

 

Niebieski to kolor, który pobudza kreatywne myślenie. Bez kreatywności żaden biznes się nie uda, a Ty na pewno doskonale o tym wiesz. A ponieważ ważne rzeczy się drukuje, biznes nie uda się też bez dobrej drukarki i dobrego toneru. Od tego fachowcami jesteśmy my. 

 

Ujednolicony kolor to nie jedyna zmiana, jaką zobaczysz, kiedy pierwszy raz otrzymasz toner od Black Point w nowym pudełku. 

 

Zaprojektowaliśmy opakowania tak, aby były minimalistyczne, oszczędne w formie i proste. Nie potrzebujesz przecież komplikacji tam, gdzie ich nie trzeba. Na pudełku znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, podane w czytelny sposób.

 

Od teraz nasze pudełka produkujemy z tektury z certyfikatem FSC. Co to oznacza? Papier pochodzi z ekologicznych źródeł i nadaje się do recyklingu. 

 

Black Point chroni środowisko

Co jeszcze oznacza zmiana opakowań tonerów Black Point? Że nasz i Twój wkład w ochronę planety będzie jeszcze większy. Nasza firma od dawna walczy, by drukowanie było nie tylko efektywniejsze i tańsze, lecz także bardziej zielone. 

 

Prowadzimy w tym celu wiele różnych, szeroko zakrojonych działań. Na rynku drukarskim zadebiutował niedawno nasz innowacyjny toner ekologiczny OH! GREEN, który zaprojektowaliśmy tak, by do minimum ograniczyć jego wpływ na środowisko. Znajdziesz w nim m.in. wypełniacz z papieru z certyfikatem FSC, woreczki ochronne z kompostowalnej skrobi i pudełko z ekomakulatury.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat OH! GREEN i ekologii w Black Point, zajrzyj do naszego artykułu

 

Zrezygnowanie z kilku różnych opakowań na rzecz jednego pudełka to kolejny krok, aby zmniejszyć ślad węglowy i wpływ produkcji na środowisko. Od teraz Black Point będzie jeszcze bardziej zielony!

Ostatnie wpisy: